Dodací podmínky

 

DOPRAVA – Česká pošta Balík do ruky

Vyhledáváme a inzerujeme nejvýhodnější nabídky produktů. Nemusíte se proto obávat poštovného ani u objednávek v nižší hodnotě. Zboží vám doručí státní podnik Česká pošta a to přímo do vaší schránky nebo uložení na České poště nejblíže uvedené doručovací adrese.
 
 
 
 
CENA DOPRAVY

 

Země doručení Cena dopravy
Česká republika 69 Kč

 

 

Doba dodání

  • Doba dodání od odeslání zboží zákazníkovi se pohybuje standardně v rozmezí 10 - 40 pracovních dní. 95% zásilek dorazí zákazníkům do 14 pracovních dní od doby odeslání.
  • Zásilka je doručena nebo při nezastižení adresáta uložena k vyzvednutí Českou poštou. Může se však stát, že Vaší zásilku pracovník České pošty zanechá na poště a je nutné si proto pravidelně kontrolovat schránku. 
  • V případě poškození obalu trvejte na překontrolování obsahu zásilky s pracovníkem České pošty a sepište protokol
  • V případě ztráty zásilky při přepravě zasíláme na své náklady zákazníkovi zboží nové, v tomto případě je potřeba počítat s prodloužením dodací lhůty.
  • V období svátků si vyhrazujeme prodloužit garanci vrácení peněz.
  • Prodejce si vyhrazuje právo v ojedinělých případech u maximálně 0.3% (objednávek jako je například akutní a neočekávaný problém s logistikou, svátek v Asii, ukončení provozu továrny která zboží vyráběla a dalších velmi ojedinělých situacích prodloužit dodací lhůtu až na 365 dní. Toto je nejdelší možná lhůta ze zákona na dodání zboží. Avšak i v maximálně 0.3% případů, kdy je dodací lhůta prodejcem prodloužena však dodací lhůta doposud nikdy nepřesáhla 3 měsíce. Prodejce však zvolil možnost uvedení této nejdelší možné dodací lhůty pro jistotu do obchodních podmínek, neboť v případě neočekávaného problému v souvislosti s hledáním nové továrny na výrobu objednaného výrobku, zadání výrobku do výroby či jiné podobné okolnosti, je nutné aby měl dostatečný prostor situaci napravit a zásilku odeslat.